Eğer size sağlık nedenlerinden dolayı çocuğunuzun olamayacağı söylenirse ya da doğacak çocuğunuzun erkek ya da kız olmasını istiyorsanız veya sürekli olarak düşük yapıyorsanız ….aşağıda söylenenleri yapınız.

Rüyasında Peygamberimizi gören birisini bulunuz ve ondan aşağıdakileri yapmasını rica ediniz.

Katkısız saf pamuk iplik alacak ve onu 7 parçaya ayıracak.Herbir parçayı kadının saçının dibinden alnının üzerinden aşağıya sağ ayak başparmağına kadar ölçmesi gerek 7 ipliği biraraya getirip rulo yaparak sicim yapsın.

11 defa  salavat-ı şerife okusun.

Ondan sonra  11 defa Ayetel Kürsi okusun.

Her Ayetel Kürsiyi okuyup bitirdiğinde sicime bir düğüm atsın. Düğümü attıktan sonra düğümün üzerine üflesin.

Toplamda 11 tane düğüm atacak ve 11 defa üfleyecek.

Sonra 11 defa salavat-ı şerife okusun

Sonra bu sicimi kadının beline bağlayın.Bu kadının hiçbir zaman bu ipi çıkarmaması gerek.Örneğin…..Banyo yaparken ,tuvalete giderken ..ve ne olursa olsun çıkarmaması gerek.

Hamile  kaldığı zaman ve siz bunu öğrenirseniz. Evde tatlı ve beyaz birsey pişirin. Dışarıdan satın almayın Mutlaka evde pişirilmelidir. Pişirdiğiniz tatlı şeyin üzerine şimdi hatim yapın (websitesinde sunni şekilde  nasıl hatim yaptığı anlatılıyor) bunun ve tatlının da sevabını

Hz Şeyh Abdul Kadir Geylani’ye

Hz Şeyh Muhammed Afzal Kanpuri’ye ve

Hz İmam Ahmed Rıza Han Barelvi’ye(sunnilerin olduğu bölgenin imamı) yollayın

Daha sonra hamile kadin 2 rekat namaz kılar. Namazdan sonra yüzünü Bağdat tarafına dönerek yüksek sesle

Hz Şeyh Abdul Kadir Geylani eğer oğlum olursa senin kölen yapacağım ve ona Ghulam Muhiyuddin diye sesleneceğim (anlamı Muhiyuddin’in kölesi demek) der.

Bu inanıştan sonra çocuk hiç süphesiz erkek olacaktır.

Erkek bebek doğduğu zaman kulağına ezan okunduktan sonra ip annenin belinden çıkarılıp bebeğin boynuna bağlanır.İpi daha  küçük yapıp bağlayın ki bebek çıkartamasın.

Gelirinizin  ne olduğuna bağlı olarak her yıl 10  veya 100 lira erkek çocuk için sadaka veriniz.Çocuk 11 yaşına geldiği zaman 1100 Lira veya durumunuz müsait değilse 111 Lira veya 11 Lira sadaka veriniz.

Bu para için tatlı birşey pişiriniz ve insanlara erkek çocuğun sadakası diye dağıtınız. Bunu birkere yaptıktan sonra çocuğun boynundaki ipi çıkartıp güvenli biryere gömünüz.

Bu kadar işleme ne gerek var diye düşünüyorsanız.

Bu işlem hic çocuğu olmayan veya düşük yapan kadınlar içindir ve hiçbir vazife çözüm olamıyorsa…bu işlem son çaredir. Hacetiniz için vazifeler yapabilirsiniz, fakat çözümü olmuyorsa bunu yapiniz.